Stridani_strazi - 102. průzkumný prapor Prostějov

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Články

Střídání stráží


  Začátkem letošního roku došlo u 102. průzkumného praporu generála Karla Palečka k zásadním změnám. Na místo vrchního praporčíka 102. průzkumného praporu nastoupil dnem 1. ledna 2017 praporčík Bc. Martin Mahr, který působí u průzkumných jednotek na různých funkcích od roku 2000. Toto pomyslné převzetí štafety, znamená zejména obrovskou zodpovědnost, a ochotu pomáhat všem příslušníkům 102. průzkumného praporu. Svými zkušenostmi, praxí i postojem k tradicím je skutečně zodpovědnou volbou na pozici vrchního praporčíka.
  Koncem minulého roku zahájili pomyslné předávání funkce vrchního praporčíka společně s velitelem praporu pplk. Ing. Pavlem Hriníkem, na místě posledního odpočinku patrona 102. průzkumného praporu a „patrona výsadkářů“, jehož jméno průzkumný prapor i nese ve svém čestném názvu. „102. průzkumný prapor generála Karla PALEČKA“.
  Od nového roku došlo také ke změně na pozici velitele roty hloubkového průzkumu a na pozici velitele druhé průzkumné roty. Našim odcházejícím velitelům přejeme krom pevného zdraví a štěstí i mnoho zdaru v dalším osobním, ale i profesním životě a těm nastupujícím, přejeme navíc ještě pevné nervy a dostatek odhodlání na nových funkcích.


 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky